Bluzki i koszule

Bluzki

Modna bluzka zajmuje jedno z najwyższych miejsc w damskiej garderobie. Kiedy zakładamy spódnice lub spodnie, jeansy lub szorty, natychmiast odwracamy wzrok na bluzki. Którą mam założyć? Dzięki tej samej bluzce może stworzyć więcej niż jeden strój i to jest jej główną zaletą. Większość bluzek podkreśla kobiecość, tworząc subtelny i wyrafinowany wygląd. W zależności od tkaniny, koloru, nadruku, fasonu możesz je połączyć z odpowiednimi spodniami i spódnicami, a także dopasować do swojego gustu i stylu.

Koszule

Zaczerpnięta z męskiej garderoby koszula w kobiecej odsłonie zyskała nowe życie, szczególnie biała stała się klasyką. Koszule znacząco zmieniły swój krój i kształt. Dlatego Twoja szafa nie będzie kompletna, jeśli będziesz miała w niej tylko jedną koszulę. Należy zebrać kilka różnych fasonów odwiecznych klasyków.

Tuniki

Tunika może mieć długi lub krótki rękaw, długość może mieć różną, ale zawsze poniżej linii bioder. Tunika często pojawia się w kolekcjach mody. Na linii bioder może posiadać koronkę, elastyczną opaskę lub być luźna. Doskonale pasuje do jeansów, w takiej kombinacji mogą ją nosić wszystkie kobiety, nawet o niestandardowych sylwetkach.