Bransoletki

0

W ostatnich latach pojawił się nowy trend w modzie, biżuteria z dekoltów przeniosła się na nadgarstki i kostki nóg. Mogą to być bransolety, bransoletki, zegarki, pierścionki i łańcuszki łączące nadgarstek i palce.

 

Jak wybrać odpowiednie ozdoby na palce i nadgarstki?

 

1. Określ ogólny styl ubierania i wybierz odpowiednie dodatki do tego stylu. Na przykład, jeśli zakładasz ubranie w stylu safari to ozdoby powinny być również w stylu safari, lub podobnym do niego.

2. Dopasuj kolory i materiały do głównego stylu. Zwróć uwagę na kolor i materiał biżuterii, ubrań, butów i torebki. Powinny się one uzupełniać i komponować. Nie mogą one wchodzić "w konflikt" ze sobą.

3. Wybierając zestaw biżuterii, szukaj takiego aby miał coś wspólnego ze sobą. Na przykład: kolor, materiał, teksturę, styl, kształt, wielkość.

4. Przed założeniem zestawu, umieść go w jednym miejscu, razem z odzieżą, torebką i obuwiem ( na łóżku) i sprawdzić, czy wszystko do siebie pasuje. Usuń nadmiar z zestawu i dodaj brakujące szczegóły.

Jeśli całościowy wygląd stroju nie podoba Ci się, to lepiej zrezygnuj z tego trendu, ponieważ błędy w doborze biżuterii w obszarze palców i nadgarstków są zbyt widoczne. Wystarczy że założysz samą bransoletkę lub kilka pierścionków.

branzoletki

branzoletki-2

Comments are closed.