Podkreśl swoją figurę

0

Teraz jest bardzo trudno znaleźć dziewczynę, która by miała w 100% idealne kształty. Ale wszyscy wiemy, że dobry wygląd nie zawsze idzie w parze z doskonałymi kształtami. Dlatego najpierw trzeba dowiedzieć się, jak dobierać ubrania do Twojego typu figury, które będą podkreślały większość zalet i ukrywały wady w najmniejszym szczególe.

Doświadczeni eksperci w dziedzinie mody i stylu szyją tak ubrania, aby skutecznie i efektownie podkreślały figurę. Pierwszą rzeczą, jaka rzuca nam się w oczy u większości markowych ubrań, jest to że nie tuszują one naszych niedoskonałości, ale jeszcze bardziej je podkreślają oraz występują tylko w małych rozmiarach. Nie jest konieczne, aby wciskać się na siłę w mniejsze rzeczy, w wyniku czego otrzymasz zwałki tłuszczu w miejscach, gdzie ich nigdy nie było. Nie należy ślepo dążyć w dążeniu za modą, kupować te same ubrania co znana gwiazda.  Nie masz pewności, że będziesz w tym, tak dobrze wyglądać jak ona.

4

Pamiętaj, że ciemne kolory, zwłaszcza czernie, wizualnie sprawiają, że wygląda się smuklej, ale nie ma co popadać w skrajnośćI i kupować sobie tylko czarne ubrania.

Dla puszystych kobiet lepiej nadają się ubrania w liniach pionowych – to najbardziej odchudza. Korzystne będziesz wyglądać w sukni z ciemniejszymi wstawkami po bokach niż w sukni jednokolorowej. Pod żadnym pozorem nie należy ubierać spodni i długiego płaszcza. To nie tworzy harmonii tylko wielką bryłę. Unikaj szerokich falban, falbanek – wizualnie powiększają sylwetkę.
Dekolt w kształcie litery V optycznie wydłuża szyję, sprawia, że górna część ciała jest smuklejsza. Lekkości i elegancji figurze będą dodawać sukienki, spodnie lub spódnice.

 

5
Mając smukłą sylwetkę, można nosić na biodrach ubrania z szerokim pasem. Pas w talii uczyni Twoją sylwetkę bardziej subtelną. Podkreśl strój długimi łańcuchami lub naszyjnikiem i kolczykami.

Upewnij się, że buty pasują do akcesoriów. Połączenie ich powinno być w harmonii z ubraniem. Obcasy wyszczuplają sylwetkę. Baleriny powinny nosić wysokie i szczupłe kobiety. Buty na wysokich obcasach wyszczuplają nogi – można je nosić do ciasnych spodni i spódnic.

Wyrzuć z szafy ubrania, których nie lubisz, bądź Ci nie pasują. Ale nie zapominaj, najważniejszej zasady- zachowaj prostą postawę, ponieważ nie ma takich ubrań, które podkreślą Twoją figurę, jeśli się garbisz. Zawsze trzymaj plecy prosto – to każdy strój będzie wyglądał na Tobie pięknie.

 

Comments are closed.