Moda plażowa

Bikini

Jaki sezon plażowy może obejść się bez małego bikini? Modele te są doskonałą opcją dla miłośników opalania i dziewcząt o idealnej figurze. Jeśli chcesz poleżeć na plaży i popływać w morzu, wybierz klasyczne bikini; jasne, w paski, z monochromatycznym nadrukiem lub haftem.

Stroje kąpielowe

Pomimo coraz większej popularności zdrowego stylu życia i klubów fitness wzrasta liczba kobiet o pełniejszych kształtach. Pełny strój kąpielowy doskonale ukrywa niedoskonałości sylwetki, dzięki czemu możesz czuć się w nim pewnie i komfortowo. Pełne stroje kąpielowe pozwalają czuć się pewnie podczas aktywnego wypoczynku na plaży. Nie musisz się martwić o odpinające się ramiączka, spadające staniki czy ześlizgujące się majtki. Jeśli do takiego stroju kąpielowego założysz szorty lub spódnice, stworzysz nowy strój doskonale nadający się na wizytę w kawiarni.

Akcesoria plażowe

Akcesoria plażowe to nie tylko spódnice, chusty, ale również sukienki, spodnie, tuniki. Mogą mieć różnorodne motywy, ale nadal najbardziej popularnym jest motyw kwiatowy. W niektórych przypadkach stosuje się hafty i kryształki, które sprawiają, że odzie plażowa jest bardziej luksusowa, podkreśla to jej jakość i wysoką cenę. Najważniejsza cechą odzieży, którą zakładamy na strój kąpielowy powinna być jej wygoda, naturalność i brak krępacji ruchów. Możesz np. założyć spódnicę, aby usiąść z przyjaciółmi pod baldachimem lub palmą w nadmorskiej kawiarni. Możesz spacerować w niej po mieście, ukrywając zbyt puszyste lub pełne nogi. Luźne tuniki przykrywające ramiona, doskonale chronią przed jaskrawym, palącym słońcem.