Noś małą czarną

0

Moda jest ciągle zmienna, ale często te same style powracają w różnych odsłonach i trendach. Jej niekwestionowanym ulubieńcem są klasyczne stroje, popularne i modne, które pozostają trendy mimo biegu czasu. Te cechy w pełni się odnoszą do małej czarnej. Może ona służyć jako wzór elegancji, seksualności i szyku.

Czarna sukienka, której długość dochodzi do kolan, a styl charakteryzuje się prostotą i elegancją, powstała prawie sto lat temu, zaprojektowana prze Coco Chanel. Współcześni projektanci uzupełniają ją w oryginalne akcesoria. Czego połączenie stworzyło nieodzowny element współczesnej kobiecej garderoby. Mała czarna jest naprawdę uniwersalna, nadaje się do pracy, na imprezy i rożne okazje.

Jak wybrać małą czarną sukienkę, aby przykuć uwagę innych?

Lekcja stylu Coco Chanel

Ważne jest, aby wybrać suknię (nie ze względów oszczędnościowych) bez żadnych dodatków, takich jak falbanki, baskinki, frędzle itp. Nie musi być do kolana, a jej pas – ma podkreślać harmonię talii.

Jeśli sukienka wyróżnia się obecnością długich rękawów, nie należy używać jakichkolwiek akcesoriów do jej dekoracji.

Do małej czarnej nosi się tylko najbardziej cienkie pończochy, czarny (lub cielisty) kolor. Buty powinny być klasyczne i obowiązkowo – zamknięte.

Mała czarna sukienka nie może być noszona z akcesoriami zbyt masywnymi. Najlepszym rozwiązaniem jest – elegancki naszyjnik i małe kolczyki wykonane z tego samego kruszcu. Ostatnim akcentem stylizowanego obrazu jest – elegancka torebka, dobrana do sukienki.

Comments are closed.