Sukienki w groszki – modna klasyka

0

Sukienki w groszki są zawsze w modzie. Elegancko podkreślają kobiecość, wyglądają powściągliwie i jednocześnie ekscytująco.

Suknie w grochy mogą nosić kobiety w każdym wieku. Grochy kojarzą się z młodością, beztroską, pozwalają dojrzałym kobietą wyglądać młodziej, stwarzająć jednocześnie wrażenie kobiecości i elegancji.

Przy wyborze sukni w grochy należy jednak pamiętać o posiadanej sylwetce. Grochy mogą być małe, średnie, duże, jasne lub ciemne. Decydując się na jasne tło i duże grochy wizualnie powiększamy sylwetkę, takich połączeń muszą unikać dziewczyny o dużych kształtach.

Małe groszki na ciemnym tle, wyglądają spokojnie i nadają się świetnie dla tych które chcą trochę "ukryć" swoje drobne wady. Takie sukienki nie są krzykliwe, idealnie nadają się na spotkania biznesowe.

Do sukienek w groszki trzeba starannie wybrać akcesoria i buty. Kolorowe groszki na sukience nie wymagają upiększenia czy podkreślenia. Buty powinny być monochromatyczne. Na spotkania formalne pasują klasyczne szpilki, które pasują do koloru sukienki lub grochów. Na spacer lub spotkanie z przyjaciółmi może nosić sandały bez pięt.

Makijaż powinien być minimalny – główną rolę odgrywa sukienka w grochy, której nie da się nie zauważyć.

Comments are closed.