Torebka do czarnej sukienki

0

Każda kobieta ma w swojej garderobie czarną sukienkę długą lub krótką, która doskonale nadaje się na imprezy. Jednak problem pojawi się kiedy trzeba dobrać do niej odpowiednie dodatki takie jak biżuteria, buty i torebkę, które powinny podkreślać sukienkę a nie ją przyćmiewać i co najważniejsze powinny pasować do siebie nawzajem. W dobrze skompletowanym stroju powinnyśmy się czuć elegancko, atrakcyjnie i zarazem młodzieńczo niezależnie od wieku.

28
Do czarnej sukienki pasują dodatki w prawie wszystkich kolorach oczywiście oprócz czarnego, bo czarna sukienka i czarne dodatki to lekka przesada. Nie zależnie czy jest to sukienka elegancka czy bardziej seksy jej styl można ostatecznie zmienić dobierając odpowiednie buty, torebkę i biżuterię.

 
Czerń doskonale komponuje się z czerwienią, która jest zdecydowanym kolorem i świetnie urozmaić cały strój. Czerwone szpilki i mała torebka w fajnym kształcie doskonale się skomponują z  ładnym naszyjnikiem  lub długimi kolczykami np. z rubinem. Jeśli do sukienki pasuje czerwony pasek, to go załóż dzięki temu podkreślisz bardziej swoją talię, ale z rezygnuj z naszyjnika, aby nie wyglądać jak zbytnio przyozdobiona choinka. Do czerwonego paska wystarczą fajne długie kolczyki, bransoletka i oczywiście czerwone buty i torebka. 
 

Jak wszyscy zapewne wiedzą czerń doskonale się prezentuje ze złotymi i srebrnymi dodatkami takimi jak złota biżuteria oraz złota kopertówka i szpilki lub w srebrnym zestawieniu. Dodatki w tych kolorach zazwyczaj są delikatne i subtelne, ale czarna sukienka z masywną biżuterią w tych kolorach również prezentuje się idealnie. Dzięki temu można wyraźnie wyróżnić się z tłumu i podkreślić swoją indywidualność oczywiście pod warunkiem, że dobrane dodatki doskonale komponują się z sobą.

Do małej czarnej pasują również dodatki w kolorze zielonym, śliwkowym i niebieskim ważne aby były to kolory intensywne, które zdecydowanie podkreślą sukienkę i będą z nią świetnie współgrać.

29

Po dobraniu odpowiednich dodatków zostaje jeszcze zdobienie makijażu i fajnej fryzury i jesteś gotowa na każdą imprezę.

Comments are closed.