Torebka do kurtki

0

Okres jesieni i zimy to czas w którym najwięcej kłopotu  sprawia dobór odpowiedniej torebki, która podkreśli płaszcz lub kurtkę. W czasie zimy i jesieni to właśnie torebka i buty są najważniejszymi dodatkami każdego płaszcza, kurtki, bo tak naprawdę to one bardzo przyciągają uwagę.

 

Dlatego ważne jest, aby nigdy nie nosić torebki i butów w tym samym kolorze co płaszcz czy kurtka bo wszystko zleje się w jedną wielką bryłę.  Wyjątek stanowi kolor czarny tzn. do czarnej kurtki lub płaszcza  nosimy buty, torebkę, szalik, rękawiczki w tym samym kolorze np. niebieskim. Do czarnej kurtki lub płaszcza pasują niemal wszystkie kolory, dlatego można wybierać do woli. Każda kobieta znajdzie kolor w którym czuje się dobrze i nie jest to czarny.

Fajnie jest również gdy oprócz torebki i butów w tym samym kolorze kupisz szal i rękawiczki. Połączenie tych wszystkich dodatków idealnie wyeksponuje czerń kurtki czy płaszcza. Do czerni idelanie pasują dodatki w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim czy śliwkowym.

38

Jeżeli natomiast twoja kurtka jest brązowa lub niebieska czy też w innego koloru niż czarny to fajnie się z nią skomponują rękawiczki, szal, czapka w tym samym kolorze, a buty i torebka w innym współgrającym z szalem. Stworzy to fajną kompozycję kolorystyczną. Ubieranie wszystkich jednakowych dodatków do kurtki lub płaszcza w innym kolorze niż czarny jest już niemodne. Dlatego kombinować w kolorach można do woli dobierając je w zależności od własnych upodobań.

Comments are closed.