Torebka do szkoły

0
Wszyscy doskonale o tym wiemy, że najlepszą przyjaciółką każdej kobiety jest jej torebka, w której można znaleźć wszystko co może się jej przydać w różnych sytuacjach. 
 
Dlatego zakup właściwej torebki spełniającej wszystkie oczekiwania stawiane przez kobiety nie jest wcale łatwym zadaniem. Problem narasta,  jeśli chodzimy do szkoły lub na studia i spędzamy tam większość dania, a w torebce chciałybyśmy zmieścić wszystko co może nam się przydać w tym czasie.
 

Oprócz tego każda kobieta marzy, aby jej torebka była najfajniejsza i oczywiście przyćmiewała i zachwycała koleżanki swoim wzorem i fasonem. Nic prostszego wystarczy nam duża torebka w której zmieścimy nie tylko kosmetyczkę czy portfel, ale również śniadanie i książki. Ważne aby miała ona dużą ilość przegródek, dzięki temu o wiele szybciej i łatwiej będzie nam coś w niej odnaleźć. 

39

Oczywiści duża torba nie oznacza wcale, że musi być ona brzydka i w kształcie bezforemnego worka na ziemniaki. Oczywiście, że nie, na rynku dostępne są duże torebki w fantastycznych kształtach: cylindrycznym, prostokątnym, kwadratowym, które zachwycają swoim fasonem. Torebka może być z jednym paskiem lub z uszami. Ważne jest by pasek miał możliwość regulacji tak, aby można go było doskonale dopasować do sylwetki. Torebka nie musi być już dobrana kolorystyczne do butów, to już dawno jest nie modne.

Comments are closed.