Torebki do sukienek

0

Akcesoria są przeznaczone do wykończenia każdego stroju, a szczególną rolę odgrywają tu torebki. Tak jak w poprzednich sezonach, torebka nie powinna być w kolorze butów.

Torebki pasujące do sukienek mogą być większe i mniejsze: na ramię, do ręki czy tradycyjne kopertówki. Mogą być w pastelowych kolorach lub żywych,również mogą być czrne lub białe (dla miłośniczek minimalizmu) i neutralnych odcieniach brązu.

Wybierając się na wesele można wybrać klasyczną torebkę trapezową lub w postaci prostokąta, ozdobioną nitami, małymi klamrami lub zamkami. Zgodnie z oczekiwaniami, te torebki muszą być wykonane z prawdziwej miękkiej skóry.

Do letniej zwiewnej sukienki pasują torebki wykonane z naturalnych materiałów ręcznie robione, są to torebki ze słomy, koszyki, tkane torebki, torebki dziewiarskie. W lecie można je nosić w dowolnym miejscu również w pracy. Takie torebki są bogato zdobione sztucznymi kwiatami, kolorową grafiką, muszlami, rozgwiazdami, koralikami. Jeśli wybierzesz taką torebkę, to staraj się, aby reszta Twojego stroju również była naturalna. Wykonana z „letnich” tkanin i materiałów, może to być bawełna, len, koronka itp.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie, u szczytu popularności małych torebek wiodą prym kopertówki. Takie torebki mogą być wykonane z gęstej tkanin, skóry i zamszu. Najpopularniejsze kolory to – jasny żółty, niebieski, turkusowy, biały, zielony i ich kombinacje.

Comments are closed.