Torebki w kolorze ubrań

0

Projektanci jak każdego roku prześcigają się w pomysłach na nowe fasony i style torebek. Taka torebka to niby nic wielkiego ale doskonale potrafi podkreślić i zaakcentować każde ubranie, oczywiście, pod warunkiem, że jest dobrze do niego dobrana. W tym sezonie nie liczyć się będzie kształt torebki ale jej deseń. Dlatego bez żadnych ograniczeń można nosić duże torby i małe torebki tzw. kopertówki.  

Torebka nie musi być już idealnie dopasowana do butów, ważne jest aby pasowała do płaszcza czy sukienki, tzn. musi być ona wykonana z tego samego materiału lub być w tym samym kolorze czy designu.

42
Dlatego najlepiej przygotować się na każdą okazję i zakupić do swojej garderoby zarówno torebki duże z dużą ilością przegródek, do których zmieszczą się najrozmaitsze rzeczy potrzebne każdej kobiecie, takie jak: kosmetyczka, telefon, portfel, perfumy, notes i inne. Jak i małą klasyczną kopertówkę  w fajnym kształcie i kolorze idealnie współgrającym ze strojem nadającą się na wyjście wieczorem do kina czy do restauracji z przyjaciółmi, która doskonale podkreśli sukienkę.

Comments are closed.